Kvalitní matrace na míru vs. nekvalitní matrace | Westieri.cz
Obrázok článku: Kvalitní matrace na míru vs. nekvalitní matrace – poznejte rozdíly

Kvalitní matrace na míru vs. nekvalitní matrace – poznejte rozdíly

Když se řekne investice, co vás napadne jako první? Akce? Nemovitosti? A co takhle kvalitní matrace na míru? Ano, čtete správně. Investice do matrace je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která činíte pro své zdraví a komfort.

Matrace, to není jen kus pěny nebo pružiny. Jedná se o investici do vašeho zdraví, pohodlí. Kvalitní matrace na míru poskytuje vašemu tělu útočiště po namáhavém dni a významně ovlivňuje to, jak se vzbudíte do toho dalšího.

Je tedy důležité umět si vybrat. Co odlišuje kvalitní slovenské matrace na míru Westieri od levných, nekvalitních matrací, kterých je plný trh?

Kvalitní spánek utužuje zdraví

Možná jste už slyšeli o tom, že třetinu našich životů trávíme spánkem. Právě tato skutečnost činí z matrace významný aspekt na cestě za zdravějším životem. Studie dokazují, že kvalitní a zdravý spánek je nezbytný pro silný imunitní systém, zlepšené kognitivní funkce, ale také duševní a emoční vyrovnanost.

Nekvalitní matrace tělu nepomáhá, v horším případě ji dokonce sabotuje. Neadekvátní spánek vede k celému spektru zdravotních komplikací: bolesti zad a kloubů, ztuhlost, problémy s pohyblivostí, alergie a dokonce i duševní problémy.

S kvalitní matrací na míru vám tyto neduhy nehrozí. Volbu nepodceňujte.

Na co se soustředit při výběru matrace na míru?

Rozdíly mezi kvalitní, luxusní matrací a podprůměrným modelem nejsou vždy patrné na první pohled. Bohužel zřejmými se stávají v dlouhodobém horizontu, při pravidelném používání.

Kvalitní slovenské matrace Westieri jsou vyrobeny tradičními ověřenými technologiemi a z prvotřídních přírodních materiálů a pružin, které podporují správné zarovnání páteře, rovnoměrné rozložení tělesné hmotnosti a přizpůsobují se křivkám vašeho těla. Pomáhají regulovat tělesnou teplotu a jsou prodyšné – toto je často opomíjený, ale zásadní faktor pro kvalitní spánek.

Jak si tedy vybrat kvalitní matraci? První si všímejte složení, resp. materiál, ze kterého je matrace na míru vyrobena. Paměťová pěna a různá syntetická řešení nikdy nedosáhnou kvality vlny či bavlny, mohéru, koňské hřívy, přírodního latexu a jejich kombinací.

Luxusní matrace pro luxusní spánek

Cena je často rozhodujícím faktorem při výběru matrace. Rozumíme, že se jedná o citlivou oblast. Investice do kvalitní matrace je však, jak jsme již zmínili, investicí do vlastního zdraví – a tedy zbytečně šetřit nedoporučujeme. Protože krátkodobé vítězství pro vaši peněženku je dlouhodobou prohrou pro vaše tělo.

Nemluvě o tom, že levné matrace se rychleji opotřebovávají, což vede k prohýbání, vzniku bulček, trhlin a tím pádem ik vašemu nepohodlí.

Když si to tak vezmeme, ani ten ekonomický aspekt není tak jednoznačný: koupíte-li si méně kvalitní matraci za 200 – 300 eur, vydrží vám možná jen tři roky. Potom vás čeká výměna a další náklady. Je to tedy opravdu výhodné?

Kvalitní, luxusní matrace Westieri možná stojí o něco víc, ale víc i vydrží a to o poznání. Mluvíme o více než desetiletí zdravého a kvalitního spánku. V dlouhodobém horizontu se vám tedy vyšší počáteční investice vrátí, nemluvě o benefitech pro vaše zdraví.

Kromě toho, ve Westieri nekompromisně stojíme za svými produkty a věříme v kvalitu, kterou nabízíme. Rádi vás o ní přesvědčíme třeba i předtím, než dojde k samotné koupi. Navštivte náš showroom v Bratislavě (OD Lightpark), nebo v Praze (Rohanské nábřeží 19, Praha 8 – Karlín) a vyzkoušejte si, jaký komfort poskytuje luxusní matrace z naší dílny.

Matrace na VAŠI míru

Nezapomeňme na mimořádně důležitý aspekt – kvalitní matrace na míru Westieri je opravdu šitá přesně na vaše potřeby a požadavky. To nelze říci o běžných, typizovaných matracích.

Každý z nás má své preference co se týče tuhosti matrace, každý z nás má jinou výšku, váhu a požadavky na komfort. Nic takového, jako univerzální řešení pro všechny neexistuje. Nenechte se zmást chytrým marketingem a nesplnitelnými sliby. Nejlepší investicí do zdravého a kvalitního spánku je matrace na míru, na VAŠI míru.

Není problém vyrobit i manželskou matraci s odlišnou tuhostí pružin na každé polovině. Oba partneři tak mají zaručen zdravý spánek, i když mají jiné preference na tvrdost matrace.

Kvalitní slovenské matrace Westieri

Matrace opravdu není jen „kus nábytku“, je jedním z pilířů vašeho zdraví. Jde o víc, než jen místo k odpočinku, zkrátka u nás najdete vše pro zdravý spánek a luxusní ložnici. Je to vaše útočiště, kde regenerujete, obnovujete své tělo (ale také mysl), kde se cítíte pohodlně a ve svém živlu.

A je to samozřejmě i investice do vašeho zdraví a do vaší budoucnosti. Díky kvalitní matraci na míru se budíte odpočatí, svěží, bez bolestí a vítáte nový den s energií a úsměvem.

Kvalita vždy zvítězí nad levnou iluzí.