Doplňky ke kvalitnímu spánku | Westieri.cz

Doplňky

Součástí každé ložnice jsou noční stolky, které vám vyrobíme ve stejném čalounění jako vaši postel. Dle potřeby umíme vyrobit i led pásy, zásuvky a USB porty, které jsou zabudovány přímo ve stolcích. Jako doplňky také nabízíme lavice a truhly na míru, které krásně dotvoří design ložnice.

Obrázok

Truhlice na míru

Propůjčte své ložnici luxusní vzhled. S elegantní truhlicí to bude snadné. Můžete si vybrat například truhlici s prošívaným víkem ve stylu Chesterfield. Tento zajímavý nábytek využijete jako komfortní sedátko, nebo také jako úložný prostor na polštáře.

Zjistěte více

Lavice na míru

Doplňte svůj interiér kvalitní lavicí na míru. U nás si můžete vybrat potahovou látku z širokého spektra vzorníků a k tomu nožičky dle Vašich představ. Umístěte lavici na konec postele, na chodbu, nebo ji můžete použít jako další místo k sezení v obýváku.

Zjistěte více
Obrázok
Obrázok

Noční stolky na míru

Noční stolky vyrábíme z masivního dřeva, díky čemuž jsou velmi trvanlivé a robustní. Kompaktní čalouněná skříňka má zásuvky, které se hladce vysouvají a poskytují dostatečný prostor pro uložení menších předmětů, které potřebujete mít na dosah ruky.

Zjistěte více

Péřové polštáře

Péřové polštáře Westieri jsou vzdušné, lehké a hřejivé. Kromě toho, že jsou příjemné na dotek, velmi snadno se také tvarují. Polštáře jsou šité z hustotkané 100% bavlněné látky, která brání pronikání peří na povrch a zabraňuje vniku roztočů dovnitř.

Zjistěte více
Obrázok
Obrázok

Péřové peřiny

Péřové peřiny Westieri vám zajistí kvalitní spánek a ráno se budete budit příjemně odpočatí. Peří je přírodní materiál a spolu se 100% bavlnou garantuje vysokou snášenlivost. Peří udržuje teplotu 4x lépe než duté vlákno a má schopnost přijímat vlhkost z vašeho těla.

Zjistěte více