Luxusní matrace na míru | Westieri.cz

Matrace na míru

Předností matrací Monet, Caravaggio a Rembrandt je možnost otáčení podle ročního období. V létě vás ochladí hedvábí a v zimě zahřeje shetlandská vlna nebo vlna Alpaka. Matrace Susan je obohacena o větší počet pružin. Ideální pro lidi, kteří potřebují matraci, která se ještě více přizpůsobí páteři. Pokud hledáte přírodní a prémiovou matraci, která bude jakýmsi krokem do tohoto segmentu, vyzkoušejte matrace Comfort a Premium.

Obrázok

„crème de la crème”

Matrace Rembrandt

Luxusní matrace Rembrandt je créme-de-la-créme značky Westieri. Nabízí luxus a komfort, o kterém se vám už nebude jen zdát. Spojuje 1800 dvojitých individuálních taštičkových pružin, s jedinečným 3600 micro HD systémem taštičkových pružin. Luxusní přírodní matrace Rembrandt je vyplněna přírodními materiály, jakými jsou například vlna Alpaka a mohér - srst z angorské kozy (označované také jako diamantové vlákno). Tyto materiály dodávají matraci trvanlivost. Přidali jsme i koňské žíně, které z matrace odvádí vlhkost.

Zjistěte více

„nejoblíbenější”

Matrace Caravagio

Oboustranné matrace vám dopřejí kvalitní spánek, který si zasloužíte. Vyznačují se letní a zimní stranou, která vám dodá ještě více komfortu. Otočte si matraci podle ročního období a budete spát ještě pohodlněji. V létě na hedvábí, v zimě na vlně. 1800 individuálních taštičkových pružin zaručí maximální pohodlí a podporu pro vaši páteř.

Zjistěte více
Obrázok
Obrázok

„romantická”

Matrace Monet

Luxusní matrace Monet je vstupem do kolekce oboustranných matrací Westieri. Matrace Monet se vyznačuje letní, hedvábnou stranou, která v teplejších měsících příjemně ochladí. Zimní strana je zakončena vlnou, která vás v chladnějších měsících ohřeje. Tato matrace má potah z jemné damašské plachtoviny, která je ukončena dvojitým ručním obšitím obvodu.

Zjistěte více

„nejpružnější”

Matrace Susan

Matrace Susan se vyznačuje zvýšeným počtem pružin, které zajistí maximální přizpůsobení matrace vašemu tělu. Obsahuje 2400 taštičkových a 4800 HD tabletových pružin. Dohromady tvoří až 7200 individuálních pružin, které vám zajistí maximální podporu páteře a těla.

Zjistěte více
Obrázok
Obrázok

„prémiová ”

Matrace Premium

Přírodní matrace PREMIUM jsou výbornou volbou, pokud si za dostupnou cenu přejete spoustu komfortu a kvality. Matrace PREMIUM je kvalitní, ručně vyrobená matrace za dostupnou cenu, která uspokojí i náročné i méně náročné zákazníky a dopřeje vašemu tělu kvalitní a ničím nerušený spánek.

Zjistěte více

„nejdostupnější”

Matrace Comfort

Přírodní matrace Comfort je jakási vstupní brána do světa luxusních přírodních matrací. Rovnováha mezi cenou a trvanlivostí vás nezklame. Matrace jsou vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů a vy se konečně vyspíte tak, jak se patří.

Zjistěte více
Obrázok