Postele na míru | Westieri.cz

Postele na míru

Na výběr vám nabízíme tři základní typy postelí. Postele s tvrdým povrchem, tedy Hardtop nebo Hardtop XL, které se vyznačují pevnou konstrukcí z masivního dřeva. Typ postelí Boxspring má pružinovou podložku, která matraci ještě více změkčí. Vyberte si Ottoman nebo Storage bed a schovejte vše, co nepatří do volného prostoru interiéru. Ke všem postelím si můžete vybrat vlastní nožičky, ať už dřevěné nebo kovové, různých velikostí a tvarů.

Obrázok

Hardtop/Hardtop XL

Postele s tvrdými povrchy splňují požadavky nejednoho náročného zákazníka. Pokud toužíte po masivní posteli, která bude krásnou dominantou vaší ložnice, máme pro vás řešení na míru. Základním materiálem našich postelí s tvrdým povrchem je masivní dřevo na nožičkách, které budou ve vámi určené výšce. Pro výrobu této postele používáme různé typy masivního dřeva a velmi kvalitní povrchové látky. Tvar či čelo postele upravujeme na míru. Pokud si přejete prostor pro uložení věcí, doděláme ho i mimo postel.

Zjistěte více

Boxspring

Postele Boxspring jsou ideální pro lidi, kteří touží po co nejvíce změkčené matraci. Díky tomu, že má tato postel pružinovou podložku, dokáže matraci ještě více změkčit, protože ji odpruží. Výšku postele jednoduše ovlivníme díky nožičkám. Vyberte si nižší či vyšší postel a my vám ji rádi vyrobíme na míru. Náš tip je vyšší postel, pod kterou lze jednoduše uklízet.

Zjistěte více
Obrázok
Obrázok

Storage bed

Základem postelí Storage bed je tvrdá deska. Postele jsou vybaveny systémem úložného prostoru v podobě zásuvek. Ty si umíte nadesignovat podle potřeby, v počtu 1 nebo 2 kusy, s vysouváním zepředu nebo zboku.

Zjistěte více

Ottoman

Odložte vše, co nepatří do interiéru a ušetřete místo ve skříních. Ottoman má známou konstrukci, díky které vrchní část postele zvednete a v dolní části naleznete praktický úložný prostor.

Zjistěte více
Obrázok