Postele na míru | Westieri.cz

Postele na míru

Na výběr vám nabízíme tři základní typy postelí. Postele s tvrdým povrchem, tedy Hardtop nebo Hardtop XL, které se vyznačují pevnou konstrukcí z masivního dřeva. Typ postelí Boxspring má pružinovou podložku, která matraci ještě více změkčí. Vyberte si Ottoman nebo Storage bed a schovejte vše, co nepatří do volného prostoru interiéru. Ke všem postelím si můžete vybrat vlastní nožičky, ať už dřevěné nebo kovové, různých velikostí a tvarů. Katalog čel na míru

Obrázok

Boxspring

Postele Boxspring jsou ideální pro lidi, kteří touží po co nejvíce změkčené matraci. Díky tomu, že má tato postel pružinovou podložku, dokáže matraci ještě více změkčit, protože ji odpruží. Výšku postele jednoduše ovlivníme díky nožičkám. Vyberte si nižší či vyšší postel a my vám ji rádi vyrobíme na míru. Náš tip je vyšší postel, pod kterou lze jednoduše uklízet.

Zjistěte více

Ottoman

Odložte vše, co nepatří do interiéru a ušetřete místo ve skříních. Ottoman má známou konstrukci, díky které vrchní část postele zvednete a v dolní části naleznete praktický úložný prostor.

Zjistěte více
Obrázok