Westieri už i v Praze! Navštivte náš showroom | Westieri.cz
Obrázok článku: Luxusní matrace Westieri už i v Praze! Navštivte náš showroom

Luxusní matrace Westieri už i v Praze! Navštivte náš showroom

Naši slovenskí klienti už vědí, že pokud hledají prvotřídní matrace na míru z přírodních materiálů, tak na naší adrese najdou jen to nejlepší. My se však díváme i za horizont, naším cílem je dopřát sladký a luxusní spánek co největšímu množství lidí. Před časem jsme tedy učinili významné rozhodnutí – expandovali jsme i na český trh.

V Praze – Karlíně na Rohanském nábřeží 19 jsme ještě v prosinci 2022 otevřeli showroom, kde si naši zahraniční klienti (ale i expati!) mohou na vlastní kůži vyzkoušet, jaký komfort dokáže zprostředkovat luxusní matraci na míru.

Co naleznete v pražském showroomu?

Pokud jste už někdy navštívili náš showroom v Bratislavě, tak přesně víte, co můžete čekat i od toho pražského. Prvotřídní zákaznický servis, široký výběr pro vaše ložnicové království a hlavně osobní zkušenost s prvotřídní kvalitou.

V našem pražském showroomu nechybí ani naše oblíbená kolekce Bedis by Westieri, sestávající z kvalitních matrací z přírodních materiálů a postelí na míru. Vyzkoušet si také můžete péřové přikrývky a polštáře, díky kterým spíte jakoby na obláčku.

Určitě potěší také široký výběr doplňků do vaší ložnice. Máte také možnost prohlédnout si jednotlivá čela postele, povrchové látky a vše ostatní, co vám pomáhá na cestě za kvalitním, zdravým a luxusním spánkem.

Po celou dobu vaší návštěvy je vám k dispozici náš personál. Poradíme vám při výběru, usměrníme, zodpovíme jakékoli dotazy. Pomůžeme vám vybudovat spánkové království, do kterého se budete rádi vracet.

Navštivte Westieri na výstavě!

Kromě showroomu ovšem v České republice chystáme i další aktivity.

Jednou z nejočekávanějších bude letos účast na veletrhu FOR INTERIOR Prague, který se bude konat 11. až 14. dubna 2024 v hale PVA Expo Praha.

V našem stánku najdete kromě prvotřídních matrací na míru či kvalitních postelí a doplňků také novinky, které jste dříve neměli možnost vidět.

NÁŠ TIP: přečtěte si náš blog, ve kterém popisujeme 6 důvodů, proč navštívit Westieri na výstavě. A pak si v kalendáři poznamenejte data 11. až 14. dubna a vidíme se v Praze!

Ať už se rozhodnete pro návštěvu našeho showroomu na Rohanském nábřeží 19 v Praze – Karlíně, nebo se setkáme na výstavě FOR INTERIOR Prague, vězte, že děláte krok ke zdravému a luxusnímu spánku.

Máte-li zájem o jakékoli informace, případně poradenství k výběru luxusních matrací a postelí, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme Westieri, andělé strážní vašeho spánku.