6 důvodů proč navštívit Westieri na výstavě | Westieri.cz
Obrázok článku: 6 Důvodů proč příště určitě navštívit Westieri na výstavě

6 Důvodů proč příště určitě navštívit Westieri na výstavě

Jako andělé strážní vašeho spánku se pravidelně účastníme různých výstav a veletrhů. Naší misí není jen odprezentovat náš sortiment, ale lidem také ukázat, že si zaslouží mít doma vlastní spánkové království.

Při každé takové účasti se snažíme návštěvníkům nabídnout zážitek, na který se nezapomíná. Na základě pozitivních ohlasů usuzujeme, že se nám to daří! Co je tajemstvím našeho úspěchu?

Těchto 6 důvodů, pro které byste na naší další výstavě neměli chybět ani vy.

1. Specializovaný tým

Jsme hrdí na náš odborný personál, který zajistí, že každý jeden návštěvník obdrží zvláštní pozornost.

Náš tým zahrnuje zkušené prodejce, výrobce i milé hostesky. Každý jeden člen je na výstavě k vašim službám, připraven vám pomoci a odpovědět na vaše dotazy při cestě za kvalitním spánkem.

S jejich pomocí můžete prozkoumat různé konfigurace a vizualizace ložnicových setů Westieri. Při konzultaci si můžete navolit luxusní matraci na míru, postel na míru, její čelo, peřiny i polštáře. Rádi vám pomůžeme vyskládat si svůj ideální spánkový ráj.

Dbáme mimořádný důraz na to, aby vaše návštěva byla jak informativní, tak příjemná.

P.S.: na našem stánku vám rádi nabídneme i perfektní kávu, případně i prosecco.

2. Představení novinek

Každá výstava je pro nás zároveň příležitostí představit vám naše inovace a žhavé novinky. Vždy se máte na co těšit.

Ať už jde o nový design čela postele, prémiovou luxusní matraci, jedinečné látkové materiály nebo vzrušující spolupráce, jako první se o nich dozví návštěvníci veletrhů. Určitě se tedy vyplatí zastavit se.

Například naši dceřinou značku Bedis by Westieri či partnerství s prémiovou značkou ložního prádla Givili jsme představili právě na výstavách.

3. Atraktivní ceny nových konfigurací

Jedním z největších lákadel našich výstav jsou exkluzivní ceny. Možná přijedete pouze podívat, ale odejdete s novou kvalitní slovenskou matrací či postelí na míru.

Návštěvníci mají možnost využít zvýhodněných cen nebo získat luxusní dárky při vytváření standardních nových konfigurací. Při celém procesu vám samozřejmě rádi pomůžeme a společně potenciálně najdeme řešení šité na míru vašim potřebám.

Nepromeškejte šanci získat kvalitní slovenské matrace a další výrobky za exkluzivní výstavní ceny.

4. Speciální nabídky

Postele pečlivě vybíráme a vyrábíme speciálně pro výstavu a nabízíme je za speciální akční ceny. Často se jedná o zcela nové modely, čerstvě vyrobené, které ještě nejsou vystaveny v našich showroomech.

Můžete být dokonce mezi prvními na Slovensku a v Česku, kteří budou mít prémiovou postel na míru, případně luxusní matraci z nové série.

5. Široká nabídka nábytku

Výstavy nábytku jsou perfektním způsobem, jak jednou návštěvou zařídit klidně i celý svůj byt. My vám pomůžeme se spánkovým královstvím, ale na veletrzích najdete i jiné prodejce a výrobce.

Platí, že akční nabídky a slevy jsou často platné pouze na takových výstavách. Na jednom místě máte pěkně pohromadě sortiment různých výrobců. Jde tedy o unikátní příležitost, jak si zařídit třeba celou domácnost a za zvýhodněné ceny.

6. Zdroj inspirace

I když neplánujete nakupovat nábytek či zařizovat domácnost, výstavy jsou studnicí inspirace. Jsou perfektním místem pro každého, kdo se zajímá o interiérový design a svět nábytku.

Lepší příležitost, jak objevit nové nápady, poznat trendy a dozvědět se o světě designu najdete jen stěží. Mnohdy se dozvíte i to, co jste předtím nevěděli. Takové zkušenosti později umíte zúročit, když budete nábytek i reálně kupovat, případně zařizovat nějakou místnost ve vaší domácnosti.

Svět kvalitního spánku na dosah ruky

Výstavy jsou víc než jen přehlídkou nábytku.

Představují komplexní a neopakovatelný zážitek, spojující exkluzivní nabídky, představení nových produktů a příležitost setkat se a diskutovat s profesionály. A lze si také pochutnat na kávě.

Ať už plánujete nákup, hledáte nápady do budoucna nebo inspiraci pro interiérový design, výstava je tím pravým místem.

O všech našich účastech na veletrzích a podobných nábytkářských eventech předem informujeme na sociálních sítích. Sledujte nás a nic podstatného vám neunikne.