Personalizované výšivky na matracích a postelích | Westieri.cz
Obrázok článku: Personalizujte si svou postel či matraci na míru krásnými výšivkami

Personalizujte si svou postel či matraci na míru krásnými výšivkami

To, že matrace z přírodních materiálů Westieri si dokážete rozměrově a komfortem přizpůsobit na míru, už víte. Je to základní předpoklad toho, abyste se na ně vyspali pohodlně a zdravě. Věděli jste však, že matrace na míru, ale také postele na míru z naší dílny si můžete ještě i dodatečně personalizovat krásnou výšivkou s vlastním textem?

A zcela bezplatně!

Výšivka na rukojeti matrace na míru

Už jen samotná koupě luxusních matrací z naší nabídky vám dodá pocit výjimečnosti. Získáváte prvotřídní kvalitu od českého výrobce, díky které bude spát „jako v bavlnce“. Používáme výhradně 100% přírodní materiály, protože si zasloužíte jen to nejlepší. Určitě koupí matrace ve Westieri získáváte i jedinečný kus, který je vyroben pouze pro vás, jelikož luxusní matrace šijeme ručně a rozměrům se umíme přizpůsobit každému vašemu požadavku.

Svou matraci na míru si však můžete personalizovat ještě elegantní výšivkou na její rukojeti. Matrace jich má dohromady 8, a my vám nabízíme možnost zvěčnit své jméno, případně jméno vašeho partnera či dětí nebo cokoliv, co personalizuje vaši matraci a dodá mu punc originality. Je jen na vás, jestli si zvolíte nápis na jedné nebo na všech čtyřech ručkách. Ve výsledku se můžete těšit ze své personalizované luxusní matrace.

Čalounění postele na míru

Taková personalizace je možná samozřejmě i na postelích na míru z naší nabídky. Ptáte se, kde je výšivka umístěna?

Rovně v čele postele! Případně si můžete vybrat prakticky jakoukoli čalouněnou část a my vám do ní rádi vyšijeme text, případně jméno podle vašich představ.

Všechny naše postele i matrace na míru jsou ručně vyráběny, přizpůsobeny vašim požadavkům a potřebám. Už jen to z nich dělá unikáty, jaké jinde nenajdete. Pokud si je navíc personalizujete ještě krásnou výšivkou, znásobíte tak pocit výjimečnosti.

Jak jsme již uvedli – tato personalizace je zcela bezplatná!

Navštivte náš showroom

Chcete si i vy dopřát zdravý a pohodlný spánek v na míru přizpůsobeném luxusu?

Navštivte jeden z našich dvou showroomů:

  • OD Lightpark, Račianská 90, Bratislava,
  • Sama Chalupku 2a, Michalovce
  • Rohanské nábřeží 19, Praha 8 – Karlín.

Náš personál vám ochotně představí všechna dostupná řešení pro vaši ložnici. Naše portfolio zahrnuje, kromě širokého výběru luxusních matrací na míru a postelí, také ložní prádlo, úložné truhly, lavice či polštáře a peřiny. Vše pro to, abyste se vyspali do růžova.

Matrace si můžete v našich showroomech samozřejmě také vyzkoušet, společně s našimi pracovníky si vyberete řešení na míru, včetně rozměrů a tvrdosti pružin.

Máte-li zájem, umíme vám navrhnout dokonce celou ložnici. Ve spolupráci s interiérovým designérem si připravíte své vlastní spánkové království.

Těšíme se na vaši návštěvu!