Objevte luxusní postele pro královský spánek | Westieri.cz
Obrázok článku: Objevte luxusní postele pro královský spánek

Objevte luxusní postele pro královský spánek

V posteli trávíme více než třetinu života. Tak ať každá minuta stojí za to. To je filozofie, které se držíme ve společnosti Westieri. Kromě luxusních matrací naleznete v našem portfoliu také postele na míru. Alfa a omega, jin a jang. Tato kombinace – luxusní matrace a luxusní postel – je vše, co potřebujete k opravdu královskému, kvalitnímu spánku.

Matrací jsme se věnovali již ve více článcích, dnes tedy zaostříme na naše postele. Představíme vám všechny tři základní typy, které nabízíme a povíme si cosi o jejich výhodách.

Postele na míru – Hardtop a Hardtop XL

Toto je postel, která se stane designovou dominantou vaší ložnice. Základním materiálem je masivní dřevo na nožičkách (vy si vyberete, ať dřevěných nebo kovových, stejně přizpůsobitelná je i jejich výška), v kombinaci s mimořádně kvalitními povrchovými látkami.

Tip: chcete-li si vybrat tu nejlepší povrchovou látku, navštivte jeden z našich showroomů. Nic totiž nenahradí vlastní zkušenost. Jak v Bratislavě, tak v Praze si můžete na vlastní oči prohlédnout širokou škálu povrchových látek a najít tu správnou pro vaši postel. V showroomech vám bude plně k dispozici také náš tým. Rádi vám poradíme při výběru až do nejmenšího detailu.

Jak už název hardtop napovídá, tyto postele na míru mají tvrdý povrch a jsou určeny i pro toho nejnáročnějšího zákazníka. Vybrat si můžete ze dvou typů:

  • hardtop – podkladový povrch je vysoký 22 centimetrů běž nožiček,
  • hardtop XL – podkladový povrch je vyšší než 22 centimetrů, konečnou výšku si určíte dle svých požadavků.

Podobně jako další druhy našich postelí i hardtopy jsou charakteristické tím, že rošt je součástí jejich těla, je zabudován v jejich nitru a nelze jej demontovat.

Svou luxusní matraci Westieri položíte přímo na tvrdý povrch – desku z masivu – čímž mu zajistíte perfektní oporu a stabilitu, bez jakéhokoli rušivého vrzání či praskání. Právě ono je totiž nepříjemným vedlejším efektem u lamelových roštů. Na našich hardtopech nic takového nehrozí, čeká vás ničím nerušený, kvalitní spánek.

Tvar či čelo postele vám rádi upravíme na míru. Jak se můžete přesvědčit v našem konfigurátorovi postelí, umíte si přizpůsobit i typ čela, jeho výšku a přesah, barvy nebo povrchové látky.

Samotné hardtop postele sice nemají úložný prostor, ten vám však rádi doděláme mimo postel. Například v podobě truhlice.

Postele na míru – Boxspring

Další mimořádně oblíbený typ luxusních postelí Westier. Na rozdíl od hardtopů mají v sobě zabudovanou pružinovou podložku, která vaše matraci ještě více odpruží. Jedná se o preferovaný typ postele u lidí, kteří trpí na problémy s páteří, případně mají mimořádně citlivý spánek a potrpí si vysokou kvalitu, případně mají v oblibě měkčí povrch.

Výšku této postele si umíte přizpůsobit nožičkami podle vlastních preferencí. Stejně jako u hardtop postelí na míru, si umíte i zde nadesignovat čelo podle svého vkusu a dodat ložnici šmrnc luxusu.

Boxspring postele i hardtopy sestávají pouze ze dvou kusů – postel samotná (spodek) a čelo. Nečeká vás tedy žádná složitá montáž.

V případě potřeby lze spodní část rozdělit na dvě části, například při rozměru 200 x 200 centimetrů na 2krát 100 x 200 centimetrů. To značně usnadňuje transport ve stísněných prostorách, například přes dveře či po schodišti.

Postele na míru – Ottoman a Storage bed

Poslední (dvou) kategorií našich luxusních postelí, kterou bychom vám rádi představili, jsou postele s úložným prostorem. V závislosti na jeho řešení rozlišujeme tzn. ottoman a storage bed.

Pod názvem Ottoman se skrývá luxusní postel s konstrukcí, kterou lze nadzvednout a tak se dostanete k úložnému prostoru. Vrchní část postele zvednete mimořádně jednoduše díky čtyřem pístům. Ottoman je perfektním řešením do ložnice, kde není až tolik místa. Díky štědrému úložnému prostoru tak využíváte plochu místnosti mimořádně efektivně.

Tzv. Storage bed je postel s úložným prostorem ve formě zásuvek. Je na vás, jestli si je necháte umístit v přední části, nebo zboku. Můžete si vybrat 1 nebo 2 kusy, dle potřeby. Základem postele je směs tvrdého a měkkého dřeva.

Na závěr nám dovolte srdečně vás pozvat do jednoho z našich showroomů. O luxusních postelích se totiž dobře čte, ale osobní zkušenost nic nenahradí. Stejné je to i v případě luxusních matrací. Potřebujete se jich dotknout, sednout a lehnout si na ně, abyste našli přesně ten, který vám v ložnici chybí.

 Rádi vás uvidíme v OD Lightpark na Račianské 90 v Bratislavě, nebo ve stověžaté na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 – Karlín. Náš personál vám v obou showroomech ochotně zodpoví jakékoli dotazy týkající se luxusních matrací a postelí Westieru. Samozřejmě si je budete moci také vyzkoušet, protože pocit na vlastní kůži nic nenahradí.

 Jsme Westieri – andělé strážní vašeho spánku.