Malá ložnice? "Víme jak na to” | Westieri.cz
Obrázok článku: Malá ložnice? Víme, jak na to

Malá ložnice? Víme, jak na to

Ložnice je nejen naší oázou klidu a místem, kde dobíjíme baterky, ale také místem, kde si odkládáme své oděvy a poklady. Úložný prostor je tedy ne volitelným doplňkem, ale spíše nezbytností. Jaké je však vhodné řešení malé ložnice?

Odpověď je jednoduchá – postel na míru, nebo postel s úložným prostorem.

V tomto textu si povíme něco o tom, proč jde obojí představují skvělou volbu do místnosti, kde prostor hraje proti vám.

Vytěžte z místa maximum

Dominantou ložnice je, nepochybně, postel.

Bez ní bychom tuto místnost nemohli nazvat ložnicí, protože právě postel jí propůjčuje hlavní funkci. Kromě ní však zpravidla v této místnosti míváme také různé skříně, poličky, noční stolky, samozřejmě i dekorace a doplňky.

Co však dělat, když ložnice nabízí pouze omezenou metráž? V takovém případě je třeba přemýšlet ekonomicky a především prakticky.

Do opravdu malé ložnice se obvykle nevejde ani polička, natož vestavěná skříň, případně její volně stojící alternativa. Ale nějaký prostor pro odkládání oděvů, případně jiných věcí, potřebujete tak jako tak.

Praktickým řešením je pořídit si postel, která nabízí i úložný prostor. Nemá tak jen jednu funkci, ale hned dvě. Její přínos ocení zejména vlastníci bytů, kteří mají v ložnici opravdu jen limitovaný prostor.

Právě používáním postele s úložným prostorem vytěžíte iz omezeného místa maximum. Nemusíte při tom dělat kompromisy při kvalitě – prohlédněte si nabídku našich luxusních postelí na míru, v jejímž rámci nabízíme i řešení se štědrým úložným prostorem.

NÁŠ TIP: nevejde se vám do ložnice skříň, ale místo na úložnou truhlici by se našlo? Výborně. Rádi vám vyrobíme elegantní truhlici na míru, sladěnou s vaší luxusní postelí. Dodatečný úložný prostor můžete využít například k odkládání polštářů či drobných předmětů.

Postele s úložným prostorem od Westieri

V naší nabídce naleznete hned dvě postele, které jsou díky úložnému prostoru vhodným řešením pro malé ložnice:

  • storage bed – postel na míru se šuplíky, které můžete vysouvat z boku nebo zepředu, podle toho, kde máte více místa;
  • ottoman – postel na míru se známou konstrukcí, při které se k úložnému prostoru dostanete nadzvednutím její vrchní části.

Naše luxusní postele na míru si jednoduše přizpůsobíte dimenzím vaší ložnice – rádi vám při objednávce pomůžeme. Rozumíme, že někdy prostor hraje proti vám. To ovšem neznamená, že byste si měli odepírat zdravý a kvalitní spánek – řešení se vždy dá najít.

Výhodou našich postelí na míru je, že tam, kde končí matrace, končí i postel – matrace je na posteli položena, ne vsazená do ní. Nic z nich tedy nepřevisuje, navíc naše postele mají oblé rohy, což znamená, že nehrozí riziko poškrábání či obití nohou.

Pokud si tedy například objednáte postel na míru o rozměrech 160×200 centimetrů – to je přesně to, co dostanete. Nemusíte řešit rezervu pro okraje či orámování postele.

NÁŠ TIP: nejste si jisti, jestli se vám do ložnice vejde luxusní postel od Westieri? Napište nám rozměry místnosti a my vám dáme vědět, jaké řešení je pro vás nejvhodnější. Rádi vám také vyrobíme manželskou postel ze dvou kusů, což výrazně usnadní montáž/demontáž.

Pokud se ještě před koupí chcete o kvalitě našich postelí s úložným prostorem přesvědčit na vlastní oči, navštivte jeden z našich dvou showroomů:

  1. OD Lightpark, Račianská 90, Bratislava,
  2. Rohanské nábřeží 19, Praha 8 – Karlín.

Na místě si také můžete prohlédnout naše doplňky a samozřejmě i kvalitní české matrace na míru značky Westieri.

Těšíme se na vaši návštěvu!