Luxusní boxspring postele, pro váš spánek | Westieri.cz
Obrázok článku: Luxusní boxspring postele – dokonalé řešení pro zdravý spánek

Luxusní boxspring postele – dokonalé řešení pro zdravý spánek

Kvalitní spánek je nezbytný pro naše celkové zdraví a správný výběr postele má na něj snad největší vliv. Myslete na to, že podcenit tuto volbu se opravdu nevyplácí. Koupi postele je nezbytné brát jako investici do vlastního zdraví a pohody. Potrpte si na kvalitu, protože si ji zasloužíte.

Pokud právě do své ložnice hledáte novou postel, možná jste při surfování a sondování nabídek obchodů narazili na spojení boxspring postele .  O co jde? Co je boxspring postel a jak se liší od běžné? Jaké jsou její výhody?  Odpovědi na tyto a další otázky naleznete v tomto textu.

Co je boxspring postel?

Vzácněji se můžete setkat is označením postel s pružinovým základem, resp. pružinovým boxem. Právě slovíčko spring je a anglickým výrazem pro pružiny a ty hrají v tomto typu postelí významnou roli.  Abyste lépe porozuměli tomu, jak taková boxspring postel vypadá, představte si tradiční dřevěné postele bez matrace. Ty mají ve svém středu příčně pevnou desku, případně takzvaný lamelový rošt. Na nich je pak uložena matrace , na které vy spíte.  Oproti nim mají boxspring postele jedinečnou konstrukci.

Jejich základ tvoří mimořádně pevný rám z masivu . Na něm je pevně uložen zmíněný pružinový box , setkat se můžete i se vzácnějším označením spodní matraci. Tyto dvě části bývají v drtivé většině dodávány v jednom kuse a tvoří jádro boxspring postele . Pozor, na této konstrukci ještě nemůžete spát!  Na pružinový box je ještě třeba umístit rozměrově stejnou nosnou matraci , zpravidla vyplněnou taštičkovými pružinami . Až na něj pak večer leháte. Doporučujeme však použít i takzvanou topper , tedy tenčí vrchní matraci , a své spánkové království máte hotové.  Jak tedy vidět, samotná k valitní boxspring postel ve své úplnosti sestává hned ze 4 vrstev: dřevěného rámu, pružinového boxu, luxusní matrace a topperu.

Výhody kvalitních boxspring postelí

Boxspring postele nabízí celou řadu výhod, které z nich činí stále populárnější volbu. Toto jsou klíčové z nich:

  • Zvýšený komfort – kombinace pružinového základu a matrace vytváří mimořádně pohodlnou a především pevnou oporu pro vaše tělo. Tělesná hmotnost je rozložena rovnoměrně, ani pokud patříte k neklidným spáčům tak necítíte diskomfort. Vaše páteř vám za takovou dodatečnou stabilitu také poděkuje.
  • Dlouhá živnost – robustní konstrukce kvalitních boxspring postelí je zárukou jejich vysoké odolnosti. Pevný pružinový box poskytuje oporu vaší matraci a zajišťuje, že její tvrdost zůstává nezměněna po mnoho let. Pružiny brání jeho deformaci a ochabnutí, váš spankový komfort tak přetrvává.
  • Regulace teploty – konstrukce boxspring postelí umožňuje lepší proudění vzduchu, což pomáhá regulovat tělesnou teplotu během spánku. V kombinaci s vhodnou a zejména prodyšnou luxusní matrací z přírodních materiálů tak získáváte jistotu, že se nebudete budit zpocení.
  • Estetika – boxspring postele mívají elegantní a propracovaný vzhled. Ložnici dodávají punc luxusu a designově ji posouvají na vyšší úroveň.

Na co myslet před koupí boxspring postele?

Před investováním do kvalitní boxspring postele je důležité zvážit několik důležitých faktorů:

  1. Správný výběr matrace – i když pružinový základ poskytuje podporu, volba matrace je neméně důležitá. Zvolte si správnou tuhost pružin, abyste usínali v podmínkách, které vám vyhovují. Rádi vám vyrobíme luxusní matraci Westieri na míru .
  2. Design – dnes je možné pořídit si kvalitní boxspring postel v různých vizuálních provedeních. Jak se můžete přesvědčit iv naší nabídce, možností je opravdu mnoho – různé povrchové látky, barvy, čela. Z hlediska interiérového designu chcete, aby postel ladila se zbytkem ložnice. I v tomto vám velmi rádi pomůžeme.

Kvalitní boxspring postele nabízí perfektní kombinaci komfotu a opory. Jedinečná konstrukce posouvá váš zážitek ze spánku na vyšší úroveň. Díky vyšší stabilitě se budíte svěží, bez bolestí a připravení zvládat výzvy nového dne. Podobně jako kdybyste spali v luxusním hotelu. Zrovna si tento pocit dopřejete každou noc v pohodlí vlastní ložnice.

Pokud při koupi své nové postele potřebujete poradit, jsme tady pro vás. Provedeme vás celým procesem výběru, na základě vašich požadavků a potřeb vám doporučíme řešení, šité na míru přesně vám.