GIVILI a Westieri - společnými silami pro váš spánek | westieri.cz
Obrázok článku: GIVILI a Westieri – společnými silami pro váš spánek

GIVILI a Westieri – společnými silami pro váš spánek

Pro zdravý spánek je důležitá nejen kvalitní matrace Westieri, ale také celkový komfort, který v posteli máme. Na pohodlí tedy nepochybně ovlivňuje i ložní prádlo, protože is ním je v kontaktu naše pokožka. Při cestě za bezkonkurenčně komfortním a zdravým spánkem neváháme spojovat síly s partnery, kteří mají stejný cíl.

I z tohoto důvodu nás mimořádně těší, že ve Westieri jsme navázali spolupráci s českým výrobcem prémiového povlečení GIVILI.

Jak vznikla značka GIVILI?

Za značkou GIVILI hrdě stojí česká podnikatelka Petra Čuřínová. Během svého několikaletého pobytu v Dánsku si kladla otázku: jakým způsobem chci žít? Inspirace ve Skandinávii , domově moderního designu, je na rozdávání a odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Slovy samotné Petry:

Chci se obklopit kvalitou, jednoduchým a nadčasovým designem a udržitelnými materiály, jejichž výroba a později i recyklace nezatíží naši planetu. A to platí i v případě ložního prádla.

Po návratu do České republiky však narazila na realitu. Najít povlečení na polštáře a přikrývky, na jaké bylo v Dánsku zvyklé, bylo v našich končinách nemožné. A tak založila brand GIVILI.

Proč si GIVILI zamilujete?

Filozofie GIVILI stojí na třech pilířích:

  • Minimalistický design – skandinávská škola je známá svým apelem na praktičnost a minimalistickými tendencemi. Tyto aspekty jsou pevně integrovány i do zemitých tónů povlečení GIVILI, které ladí s každým interiérem. Příjemné odstíny mají uklidňující účinek a pomáhají zdravému spánku.
  • Přírodní materiály – GIVILI používá 100% bio bavlnu s nejpřísnější certifikací kvality GOTS. Tyto přírodní materiály jsou v souladu s nejvyššími ekologickými a etickými standardy.
  • Povlečení s příběhem – GIVILI poskytuje komfort a klid, prostor, kde můžeme jen být a nechat se hýčkat. Používáním tohoto povlečení myslíte nejen na sebe, ale i na planetu, navíc se silným odkazem na skandinávskou tradici.

V portfoliu GIVILI najdete povlečení na péřové polštáře i přikrývky, či prostěradla na matrace . Všechny mají společnou udržitelnou výrobu z bio bavlny a nepopsatelný pocit při dotyku s pokožkou. Prvotřídní kvalita ložního prádla GIVILI si u našich sousedů velmi rychle získala fanoušky.

GIVILI a Westieri

S těmito myšlenkami se ve Westieri plně ztotožňujeme. Naše kvalitní matrace jsou vyráběny ze 100% přírodních materiálů, plně v souladu s koncepcí udržitelnosti. Naším cílem je poskytnout vám maximální zážitek ze spánku, co se týče komfortu, ale také zdraví. Spolupráci GIVILI a Westieri jste v praxi poprvé mohli vidět v dubnu letošního roku na výstavě nábytku v Nitře. Měli jste možnost na vlastní oči vidět, jak toto prémiové povlečení vypadá na našich postelích.  Pokud jste na výstavě nebyli, zůstaňte bez obav. Povlečení GIVILI si můžete prohlédnout a přímo vyzkoušet iv našich showroomech – v OD Lightpark na Račianské 90 v Bratislavě a v Praze na Rohanském nábřeží 19.

Samozřejmě, pokud se vám ložní prádlo GIVILI zalíbí, rovnou si jej u nás můžete i objednat. V kombinaci s luxusními matracemi Westieri tak posunete svůj zážitek ze spánku na vyšší úroveň. O této dokonalé symbióze se můžete přesvědčit na vlastní oči v jednom z našich showroomů. Těšíme se na vás v Praze, i v Bratislavě.