Vše pro zdravý spánek a luxusní ložnici | Westieri.cz
Obrázok článku: Vše pro zdravý spánek a luxusní ložnici

Vše pro zdravý spánek a luxusní ložnici

Vlajkovou lodí Westieri jsou luxusní matrace z přírodních textilních materiálů, ale v našem sortimentu toho naleznete víc. V posteli trávíme více než třetinu života a proto je důležité, aby byl tento čas co nejkomfortnější a nejzdravější. S touto myšlenkou jsme vyskládali také naše produktové portfolio. Pojďme se společně podívat, co všechno v něm naleznete.

Nejkvalitnější matrace Westieri

Všechny luxusní matrace z naší nabídky jsou vyrobeny z  přírodních materiálů , ať už mluvíme o bavlně, mohéru, koňském vlasu, kašmíru, vlně z alpaky či naturálním latexu. Klademe mimořádný důraz na kvalitu . Každá námi vyrobená luxusní matrace je prodyšná, komfortní a poskytuje lidskému tělu zdravou oporu při spánku. Používáme v nich taštičkové pružiny z vanadiové oceli, dostupné ve čtyřech stupních tuhosti – od měkkých až po extra tuhé.

Víme, že neexistuje univerzální řešení pro všechny, a proto vám při výběru matrace velmi rádi poradíme. Přijďte do jednoho z našich showroomů a přesvědčte se o tom sami.

Ložnicový nábytek

V našem sortimentu najdete i některé druhy ložnicového nábytku . K moderní posteli patří také noční stolku. My vám nabízíme jak samostatné stojící stolky, tak i zabudovaná řešení. Vaši ložnici umíte designově doplnit i lavicí či truhlicí s úložným prostorem . Každý kus vyrábíme podle čalounění postele nebo podle vámi zvoleného designu.

Kromě toho umíme vaši postel na míru či noční stolky vybavit nabíjecími výstupy, LED pásy či zabudovanými zásuvkami.

Péřové peřiny a péřové polštáře

Pro zdravý a pohodlný spánek jsou dobře zvolené polštáře a peřiny nezbytností. Proto pod značkou Westieri vyrábíme také vysoce kvalitní péřové produkty . Nabízíme široký výběr přikrývek a polštářů rozdělených podle rozměrů či poměru gramáže přírodní výplně. Jejich společným jmenovatelem je kvalita, odolnost a kompatibilita se zdravým spánkem.

V naší nabídce péřových peřin najdete lehčí letní, hřejivé zimní i univerzální celoroční. Samozřejmostí portfolia Westieri jsou také doplňky – povlečení, prostěradla a chrániče na matrace . Jelikož naše matrace vyrábíme ve výšce 25 až 32 centimetrů, nabízíme také kompatibilní plachty s boční výškou až do 40 centimetrů. Perfektně tak obepnou i tu nejvyšší matraci a nesklouzávají.

Všechny uvedené produkty naleznete dostupné v našem showroomu . Velmi rádi vám však vyjdeme vstříc a necháme pro vás vyrobit produkt na míru, stačí, když nám povíte o své představě. Pokud si při výběru nejste jisti, náš personál vám ochotně poradí.