Trendy v interiérovém designu ložnic pro rok 2021 | Westieri.cz
Obrázok článku: Trendy v interiérovém designu ložnic pro rok 2021

Trendy v interiérovém designu ložnic pro rok 2021

Přemýšlíte nad zařízením nové ložnice nebo chcete dát té aktuální nový dech? Jsou věci, na které doporučujeme myslet už před koupí postelí, matrací nebo doplňků. Zatímco se poslední dobou do popředí dostává minimalismus, ložnice zůstávají vaším královstvím a je důležité, abyste si vybrali takovou postel a matraci, která je nejvhodnější pro vaše tělo a životní styl. Ve Westieri podporujeme indivitualitu a výrobu na míru, sepsali jsme však několik trendů, které dlouhodobě sledujeme v designu postelí a matrací. Věříme, že vám naše doporučení usnadní výběr. S tím vám velmi rádi pomůžeme, proto nás neváhejte navštívit v showroomech Westieri.

Jaké budou trendy v interiérovém designu ložnic pro rok 2021?

1. Udržitelné materiály

To, že přírodě dalo lidstvo zabrat, je známý fakt. V roce 2021 bude i odvětví interiérového designu používat nové a inovativní materiály, které budou jedinečné svojí udržitelností.

Výroba produktů z přírodních materiálů je jedním z pilířů, na kterém stavíme i my ve Westieri. Vaší ložnici tak může dominovat krásná postel z masivu či matrace z přírodních materiálů.

Trendy v interiérovém designu ložnic_udrzitelne materialy

2. Postele – investice, při které se nevyplatí šetřit

Postele nepatří do skupiny položek, které budete měnit každý rok. Budou vám sloužit desítky let, a proto neslevujte ze svých nároků. Takové návyky si uvědomují i ​​designéři, kteří pro ložnice bytů a domů navrhují kousky, které by se neztratily ani v nejednom luxusním hotelu.

I našim designérům záleží jak na kvalitě, tak na spokojenosti zákazníků. Přejete si masiv nebo kov? Moderní nebo klasický styl? V naší nabídce zaručeně najdete postel, která vám padne do oka. Kromě různých čel postelí a jejich různorodného designu máte u nás možnost si vybrat i další prvky. Často kladenou otázkou zákazníků je výška nožiček. Ve Westieri nabízíme dvě varianty. Na výběr máte postel s miniaturními nožičkami, které eliminují tvorbu prachu, nebo postel s 10centimetrovými nožičkami, pod kterou se bez problémů vejde robotický vysavač.

3. Úložné prostory nad zlato

Spojení kvality a praktického využití bude dalším z trendů interiérového designu ložnic. Minimalistické a jednoduché byty jdou doslova „na dračku“ a úložný prostor má cenu zlata. Nábytek má být stylový, ale praktický. A to platí i pro postele. Pokud jste zastáncem tradičních postelí, které umíte otevřít pouhým zvednutím, potěší vás naše postel ottoman. Pokud jsou pro vás lepší a zajímavější jeden či dva šuplíky po bocích postele, zvolit si můžete storage bed. Každá z nich vyniká něčím jiným, záleží proto jen na vašem vkusu, kterou si vyberete.

V případě, že vám úložný prostor v posteli nebude dostačovat a chtěli byste ve své ložnici zvýraznit pocit přepychu, máte u nás možnost pořídit truhly vyrobené na míru. Truhly barevně sladěné s postelí, jejichž vrchní část je ve stylu čela postele, oživí ložnici. Jelikož truhly vyrábíme z masivního dřeva, kromě zkrášlení interiéru a vytvoření úložného prostoru, mohou v případě menších ložnic posloužit i jako náhrada židle. Praktické? Jednoznačně.

Trendy v interiérovém designu ložnic_ulozne prostory

4. Přírodní matrace a tuhost na míru

Přírodní matrace s taštičkovými pružinami mají ve srovnání s pěnovými delší trvanlivost a neproleží se. Základem úspěchu jsou jejich přírodní materiály, které díky svým vlastnostem odvádějí pot a některé dokonce regulují teplotu, proto je můžete otáčet v závislosti na ročním období. Důležitým faktorem při výběru matrace, který sice na pohled neovlivní interiérový design ložnice, je její tuhost. Vaše tělo rychle odpoví na správný výběr. Častou otázkou našich klientů bývá, jak řešit různé preference v tuhosti matrace. Žádný problém! Ve Westieri plníme přání klientů a díky ruční výrobě matrací umíme jejich složení a tvrdost přizpůsobit požadavkům. A to včetně rozdělení matrace na dvě poloviny s různou hustotou pružin. Pokud s partnerem či partnerkou upřednostňujete různou tvrdost matrace, vyrobíme vám je na míru a spokojení budete oba.

5. Látky a vzory

Dalším trendem interiérového designu ložnic pro následující období budou těžké závěsy, samet a vzorované látky, které oživí minimalisticky zařízené prostory. Trh ovládnou zemité barvy, které naberou na sytosti a budou výraznější. Tóny přírody se tak z exteriéru dostanou do interiérů.

U nás máte na výběr látky z dílny Mercis fabrics, Turquía textil, Romo, Villa Nova a Enkev. Luxusní lesklé odstíny, vzorované materiály i dražší matné látky. Každá z nich je něčím specifická. Máte-li jasnou představu, určitě si vyberete. Pokud naopak představu nemáte, rádi vám s výběrem poradíme. Pro odvážné máme i originálnější kombinace, kterých se nemusíte bát. Pokud si něco takového ve vaší ložnici neumíte představit, máte možnost nás požádat o vizualizaci.

Luxus, kterému poděkuje vaše tělo i příroda

Doufáme, že se vám výše zmíněné trendy v interiérovém designu ložnic pro rok 2021 líbí. Udržitelné, přírodní a organické materiály dostanou přednost, ale dbát se bude zejména na kvalitu, pohodlí a praktické využití jednotlivých produktů. Přírodní barvy ve spojení s přírodními materiály budou určovat směr.

Ve Westieri naleznete výjimečné přírodní materiály, produkty dýchající kvalitou a luxusem a individuální přístup. Ruční výroba a její flexibilita, kterou s pásovou výrobou nelze srovnávat, potěší i ty nejnáročnější. Těšíme se na vaši návštěvu v našich showroomech.