Přírodní polštáře a peřiny: Poznejte výhody peří a prachového peří | Westieri.cz
Obrázok článku: Přírodní polštáře a peřiny: Poznejte výhody peří a prachového peří

Přírodní polštáře a peřiny: Poznejte výhody peří a prachového peří

Kvalitní spánek ovlivňuje naše zdraví i náladu do dalšího dne. Pokud jste si dali záležet na tom, jakou přírodní matraci vybrat pro dobrý spánek, nepodceňujte ani kvalitu polštářů a peřin.

Jakým vlastnostem a zejména složení polštářů a peřin byste měli věnovat pozornost?

Naším doporučením je peří a prachové peří. Oproti jiným polštářům a peřinám nabízí tento přírodní materiál několik kvalit, o kterých bychom vám rádi řekli víc. Jeho inovativní ekologické zpracování v současnosti nemusí dělat vrásky na tváři ani alergikům. Přečtěte si více o našem pohledu na přírodní polštáře a peřiny.

Jedinečné přírodní materiály

Polštáře a peřiny vyrobené z peří a prachového peří vynikají více vlastnostmi, které z nich dělají dokonalý doplněk pro zdravý spánek. Lehkost, tepelná účinnost, jemnost, pružnost a trvanlivost tohoto materiálu zaručí kvalitu.

Výrobky Westieri jsou vyrobeny z hustě tkané 100% bavlněné látky, která brání pronikání peří na povrch a zároveň vzniku roztočů uvnitř. Vlastnost, kterou bychom jen stěží porovnali s látkami z dutého vlákna. Ty jsou tkané mnohem řidšeji a propouštějí na povrch jak peří, tak roztoče.

Jak vybrat co nejlepší složení přírodních polštářů a peřin

Základní rozdíl je v poměru peří a prachového peří, ze kterého jsou polštáře a peřiny vyrobeny. Čím více prachového peří polštář nebo peřina obsahuje, tím je produkt kvalitnější, lehčí a stále si zachovává stejnou hřejivost.

Pokud se rozhodnete pro péřové doplňky, v nabídce Westieri máte na výběr tři kolekce – Premium, Excelent a Luxury.

Kolekce Premium je tvořena 50% husím prachovým peřím a 50% jemným husím peřím. Povrch tvoří 100% bavlna příjemná na dotek. Dokonalá kombinace přírodních materiálů, kterou můžete používat celoročně.

Kolekce Excelent je vyrobena z 80% husího prachového peří a 20% jemného husího peří. Zejména přikrývky jsou lehčí, ale stále dostatečně hřejivé. Speciálně upravená lesklá bavlna, která tvoří povrch výrobku, dodá vaší ložnici nádech luxusu. Také produkty Excelent doporučujeme používat celoročně.

Produkty z řady Luxury tvoří 100% husí peří a řadíme je mezi to nejkvalitnější, co na trhu najdete. Dokonalé zpracování přírodních materiálů inovativními způsoby z nich činí hřejivé, lehké a luxusní přírodní polštáře a peřiny.

Výhody peří a prachového peří

Kombinace husího peří a 100% bavlny, kterou používáme i my ve Westieri, garantuje

VYSOKOU SNÁŠENLIVOST, se kterou se nemusíte obávat nepříjemných alergií;

HŘEJIVOST, protože peří udrží teplotu čtyřikrát více než dutá vlákna;

ODVÁDĚNÍ VLHKOSTI z těla díky hydroskopickým vlastnostem peří a prachového peří;

MOŽNOST DLOUHODOBÉHO POUŽÍVÁNÍ, protože péřová peřina při dobrém zacházení vydrží i 20 let;

SCHOPNOST PŘIZPŮSOBIT SE tvaru těla a vašim pohybům, což zabrání pronikání chladného vzduchu pod přikrývku.

Jednoduchá péče o péřové spací doplňky

Díky novým způsobům zpracování peří a kvalitních látek stačí, abyste měli k dispozici větší bubnovou pračku. Pro praní doporučujeme použít prací prostředky s přírodní náplní bez enzymů, které by mohly zničit izolační vlastnosti peří.

Výrobky z peří a prachového peří splňují evropské normy nejvyšší kvality a jsou zpracovávány inovativními ekologickými postupy s použitím kvalitních pracích prostředků. Sterilizace na 130 stupňů zničí všechny živé organismy, ze kterých byste mohli mít obavy.

Dejte si záležet i na doplňcích

Alergie v babiččiných peřinách jsou dnes již minulostí. S polštáři a peřinami vyrobenými z peří a prachového peří si užijete klidný a kvalitní spánek. Navštivte showroom Westieri, kde Vám rádi poradíme s výběrem těch nejkvalitnějších produktů.