Pelíšek pro vaše domácí zvířátko | Westieri.cz
Obrázok článku: Pelíšek pro psa či kočku – spolupráce s firmou Patroon

Pelíšek pro psa či kočku – spolupráce s firmou Patroon

Ve Westieru se věnujeme především výrobě kvalitních matrací a postelí, díky kterým je váš spánek zdravý a pohodlný. Navazujeme však také různé spolupráce, abychom vám dokázali nabídnout vždy něco extra. Tentokrát potěšíme především majitele domácích mazlíčků. Pokud je vaším věrným společníkem pejsek či kočka, určitě chcete, aby i oni měli svůj malý kousek ráje. Víme, jak vám s tím pomoci. Navázali jsme spolupráci se slovenskou firmou Patroon, která se zabývá ruční výrobou mimořádně komfortních pelíšků na míru. Vaši čtyřnozí mazlíčci si je ihned zamilují.

Jak vznikla značka Patroon?

Patroon je dílem slovenského podnikatele a chovatele maďarských krátkosrstých ohařů Samuela Davida. Za značkou stojí zajímavý příběh, který, jak už to bývá, začíná při hledání opravdové řemeslné kvality. Když Samuel hledal pro svého věrného čtyřnohého společníka kvalitní obojek zjistil, že nabídka byla na jedno kopyto. Všechny doplňky pro zvířata si byly podobné, zpravidla vyrobeny v Číně a bez hlubší myšlenky. Rozhodl se tedy jít do toho na vlastní pěst a vyrobit něco, co ocení každý, kdo má domácího mazlíčka. Vznikla značka Patroon. Dnes v jejím portfoliu najdete vodítka, obojky, misky, ale také zmíněné pelíšky na míru. A právě ty jsou předmětem spolupráce mezi Westiéři a prémiovým výrobcem Patroon.

Psí pelíšky a pelíšky pro kočky – na míru!

Pravidelně dostáváme dotazy a požadavky k domácím mazlíčkům. Mezi nejčastější patří: jsou povrchové látky matrací a postelí odolné vůči poškrábání? Nebo vůči flekům či vlhkosti? Můžu na matraci pustit i svého psa či kočku? Jedna odpověď na všechny otázky – ano. Specifikem naší nabídky je povrchová látka Salida. Vyznačuje se vyšší odolností vůči mechanickému poškození, včetně škrábanců. Jedná se tedy o perfektní volbu, pokud máte v domácnosti čtyřnohého kamaráda a necháváte ho spát po svém boku na posteli.

Pokud vám však můžeme poradit, ještě lepší je nechat vyrobit vašemu mazlíčkovi vlastní „postel“ na míru. Máme na mysli samozřejmě kvalitní pelíšky pro psy a pelíšky pro kočky značky Patroon. Chcete-li svým domácím mazlíčkům dopřát komfort, jaký zažíváte sami, toto je ta správná volba. Skvělou zprávou je, že pelíšek na míru od Patroonu můžete do posledního detailu sladit s vaší postelí a matrací na míru.

Pohodlný spánek pro každého

U psích pelíšků a pelíšků pro kočky jsou klíčové rozměry. Musí být dostatečně velké a prostorné, aby se do nich domácí mazlíček bez problémů vešel a mohl se v nich pohodlně usalašit. Pelíšky značky Patroon jsou vyráběny na míru. Stačí, když nám prozradíte požadované rozměry a my je necháme zhmotnit do reality. Mějte přitom na mysli, že váš pejsek či kočka časem vyrostou – zvláště pokud jim kupujete pelíšek, dokud jsou ještě malé. Raději tedy počítejte is nějakou rezervou. Vzorník povrchových látek pelíšků pro psy a kočky Patroon je stejný, jako u postelí Westieru. Doporučujeme zmiňovanou látku Salida, která je odolnější vůči škrábancům.

Pelíšek vašeho miláčka tak jednoduše můžete sladit se svou postelí – na výběr máte i naprosto stejnou barvu a odstín. Tato možnost jistě potěší všechny milovníky interiérového designu, kteří mají rádi vizuální kompatibilitu.

Přijďte si pelíšek vyzkoušet!

Chcete-li si pelíšky prohlédnout na vlastní oči, resp. dát svému mazlíčkovi možnost vyzkoušet si je, navštivte jeden z našich dvou showroomů:

OD Lightpark – Račianská 90, Bratislava,
Rohanské nábřeží 19 – Praha 8, Karlín.
Vezměte s sebou i svého pejska. Rovně vám tak můžeme poradit i při výběru rozměrů. Objednat si pelíšek pro psa či pelíšek pro kočku můžete, přirozeně, i online. Naši prodejci vám ochotně poradí při konfiguraci rozměrů a výběru povrchové látky.

Dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi nezapomenutelný komfort. Pelíšky na míru od Westieru si zamilují, jakmile se na nich poprvé pohodlně uloží.