Novinky od Westieri - čela postelí | Westieri.cz
Obrázok článku: Novinky od Westieri – čela postelí a zabudované stolky

Novinky od Westieri – čela postelí a zabudované stolky

Jak jste si již zvykli, své matrace a postele na míru od Westieri si můžete přizpůsobit přesně podle sebe. Velikostně, materiálově, komfortem či designem. V duchu personalizace pokračujeme i nadále a rádi bychom vám představili nová čela postelí a také atraktivní dřevěné odstíny zabudovaných stolků.

Všechny novinky a nejaktuálnější ložnicové sestavy můžete vidět v našich showroomech, v OD Lightparku na Račianské 90 v Bratislavě, iv Praze 8 – Karlíně, na Rohanském nábřeží 19.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Nová čela postelí – na co se můžete těšit?

Naše portfolio čel jsme rozšířili o 5 elegantních přírůstků, konkrétně Brighton, Windsor, Newcastle, Leicester a York.

Tak jako dosud, iu těchto designů si je umíte rozměrově přizpůsobit podle sebe – ať už do výšky, šířky, přesahu či s ohledem na zabudované stolky.

Samozřejmě platí, že vámi zvolené čelo odejeme do takové povrchové látky, jakou si vyberete. Není tedy problém sladit jej se zbytkem vaší luxusní postele na míru. 

Chcete vidět nová čela na vlastní oči? Navštivte jeden z našich showroomů a nadesignujte si postel snů – včetně čela, jaké by potěšilo i krále.

Zabudované noční stolky – dřevo

Přestože zabudované noční stolky nejsou přímo novinkou v našem portfoliu, sortiment jsme rozšířili prostřednictvím nových druhů dřev. Od matných, přes elegantně strukturované, až po lesklé – vybere si opravdu každý.

Svůj stolek – dřevěný či čalouněný – si bez problémů sladíte se zbytkem postele. Náš nový vzorník nabízí více než 50 odstínů a typů dřeva na výběr.

Samozřejmě, přizpůsobitelné jsou i další aspekty těchto stolků. Vy si specifikujete rozměry či počet šuplíků podle toho, jak vám to vyhovuje.

Věděli jste, že k nočním stolkům vám rádi doděláme i elektrické přípojky a zásuvky? Máte možnost vybrat si také USB konektory, vypínač na lampu, či dokonce elegantní LED podsvícení na senzor. 

Chcete se o novinkách v portfoliu Westieri dozvědět více, případně si je živě podívat?

Nejlépe uděláte, pokud navštívíte jeden z našich showroomů. Náš kvalifikovaný personál vám pomůže při výběru, zodpoví jakékoli dotazy a pomůže vám vyskládat si ložnici snů. Ať hledáte luxusní matraci na míru, kvalitní postel, nebo doplňky – u nás jste vždy na správné adrese.