Matrace ze 2 kusů nebo 1 velká? | Westieri.cz
Obrázok článku: Matrace ze 2 kusů nebo 1 velká?

Matrace ze 2 kusů nebo 1 velká?

Spánek milujeme snad všichni. A spánek s někým, koho milujeme, je pak tou nejlepší kombinací. Ani luxusní postel však není zárukou skvělého spánku, pokud nemáte doma svou matraci na míru.

Základem matrací Westieri jsou samostatně balené taštičkové pružiny, které zajišťují to, že se při pohybu na jedné straně hýbe jen daná část pružin ne celá matrace. Pohyb partnera tak neovlivní kvalitu vašeho spánku. A to je skvělé! Pojďme se tedy společně podívat na to, zda je lepší vybrat pružinovou matraci zvlášť pro každého nebo stačí jednu velkou.

Pružinová matrace ze 2 vs. z 1 kusu?

Při výběru pružinové matrace je velmi důležité myslet na to, co je pohodlné vám. S partnerem můžete mít odlišné potřeby a polohy při spánku . Naštěstí, u každého typu matrace nabízíme na výběr ze 4 tuhostí taštičkových pružin: Soft (měkké), Medium (středně tvrdé), Firm (tvrdé) nebo Extra firm (extra tvrdé). Vy i vaše polovička si tak můžete vybrat přesně takovou tuhost, jaká vám nejvíce vyhovuje a vychutnat si vysněný spánek dosyta.

Ať už zvolíte dva kusy nebo jeden kus, při obou řešeních vám ve Westieri dokážeme vyrobit vaši matraci na míru . Pokud například toužíte po jedné velké luxusní matraci (již od rozměru 160×200 cm), dokážeme vám do tohoto jednoho kusu vyrobit taštičkové pružiny různých tuhostí dle výběru vás a vašeho partnera. Výsledkem je pak maximální komfort a dokonalý spánek , který si oba zasloužíte.

Matraci lze vyrobit iz 2 částí, které pak spojujeme zipem , díky čemuž odstraníme mezeru mezi nimi. I zde platí, že si každý z vás může vybrat svoji vlastní tuhost pružin. Nejdůležitější jsou tedy osobní preference a to, abyste si pružinovou matraci zvolili na základě svých potřeb parametrů, ale také zdravotního stavu, tělesné váhy či oblíbené polohy během spánku ve vaší luxusní posteli.

Matrace ze 2 kusů

+ jednodušší manipulace

+ spojení zipem, bez mezery

Matrace z 1 kusu

+ estetický design

+ nižší cena, méně materiálu a ruční práce

Matrace na míru

Ani jedna z obou možností při výběru vaší nové luxusní matrace není nesprávná, právě naopak. Vždy se orientujte podle rozměrů, ale také vlastních potřeb, preferencí či zdravotního stavu. Pružinová matrace nemusí být kompromisem mezi vaším pohodlím a pohodlím vaší polovičky. Ve Westieri vyrábíme matrace na míru tak, aby byl každý jeden kus tím nejlepším řešením pro spánek obou partnerů.

Při velikosti postele nad 220×240 cm vám však z důvodu lepší manipulace doporučujeme matraci sestávající ze 2 kusů.

Luxusní matrace oceníte pouze tehdy, když jsou vám šitý na míru . Přijďte si je vyzkoušet do našich showroomů v Bratislavě nebo v Praze a zjistěte, které jsou vám nejpříjemnější. Navštivte nás, napište nám a my vám rádi pomůžeme!