Luxusní péřové polštáře a přikrývky od Westieri | Westiri.cz
Obrázok článku: Luxusní péřové polštáře a přikrývky od Westieru

Luxusní péřové polštáře a přikrývky od Westieru

Z hlediska pohodlí při spánku má kvalita použitých polštářů a peřin prvořadý význam. Nejsou to jen doplňky, právě naopak, spolu představují základ vašeho nočního komfortu a ložnici dokážou dodat punc luxusu.

V tomto textu bychom vám rádi představili péřové polštáře a péřové přikrývky z nabídky Westieri. Tvoří nedílnou součást každého našeho ložního setu. K dispozici máme tři kolekce, které se liší poměrem použitých přírodních materiálů.

Jedno však mají společné: pomohou vám na cestě za bezvadným spánkem.

Směs přírody a pohodlí

Ve Westieri poctivě dbáme na závazek k přírodním materiálům. Všechny naše polštáře a přikrývky jsou vyrobeny z kombinace husího peří a prachového peří. Jedná se o vysoce kvalitní materiály, které přikrývkou a polštářem propůjčují jejich unikátní vlastnosti.

Husí prachové peří je známé svými vynikající tepelnou izolací, zatímco peří nabízí bezkonkurenční měkkost. Spolu vytvářejí dokonalé podmínky pro spánek v hřejivém a měkkém komfortu.

Vnější vrstva našich přikrývek a polštářů z peří je ušita z hustě tkané 100% bavlny. Ta jim přidává na prodyšnosti, hebkosti a garantuje příjemný pocit na dotek.

Námi zvolená kombinace přírodních materiálů slibuje nejen pohodlí, ale je také synonymem ekologické udržitelnosti.

Kolekce Westieri – pro každého něco

Kolekce Premium – vyvážený komfort

Kolekce Premium je dokonalým spojením funkčnosti a luxusu. Vyznačuje se použitím stejného poměru husího prachového peří – 50/50.

Součástí setu je polštář na spaní a celoroční přikrývka. Jedná se o dokonalý balanc mezi tepelnými vlastnostmi materiálu a váhou. S kolekcí Premium se vyspíte do růžova, i díky 100% bavlně, která je mimořádně příjemná na dotek.

Kolekce Excelent – hřejivost nade vše

Pokud upřednostňujete teplo při lehčí váze, kolekce Excelent je pro vás ideální volbou. S poměrem husího chmýří a peří 80/20 garantují tyto polštáře a přikrývky pohodlný spánek i v těch nejchladnějších nocích.

Vyšší zastoupení chmýří má za následek nižší celkovou hmotnost přikrývky, což se odrazí na ještě pohodlnějším spánku.

I při kolekci Excelent je povrch polštářů a přikrývky ušit ze 100% bavlny, která se s vámi při dotyku bude mazlit.

Kolekce Luxus – pro náročné

Tato kolekce představuje vrchol luxusu z naší dílny.

Přikrývky a polštáře jsou plněny výlučně 100% husím prachovým peřím, díky čemuž jsou výjimečně teplé a neuvěřitelně lehké. Tato kolekce je dokonalou volbou pro ty, kdo v ložnici hledají ten nejvyšší možný komfort.

Součástí setu je pohodlný polštář na spaní a 900 gramová celoroční přikrývka, plněná výhradně husím prachovým peřím, díky čemuž poskytuje dokonalou hřejivost.

Jedinečné vlastnosti našich polštářů a peřin

Luxusní polštáře a peřiny Westieri se od konkurence odlišují nejen kvalitou, ale také jedinečnými vlastnostmi.

Jednou z nich je dokonalá izolační schopnost výplně. Ve srovnání se syntetickými materiály, například dutým vláknem, peří udrží teplo až čtyřikrát efektivněji, čímž garantuje pohodlný spánek i během chladných nocí.

Kromě toho peří vykazuje vynikající hygroskopické vlastnosti. To znamená, že dokáže efektivně absorbovat vlhkost z těla a zároveň si zachovává svoji nadýchanost a teplo. U syntetických výplní to není možné.

Odolnost a trvanlivost přírodních materiálů je jejich další obrovskou devizou Při správné péči a údržbě vám může péřová přikrývka Westieri vydržet až 20 let a polštáře až 5 let. Takovou životností daleko přesahují své syntetické protějšky. Trvalost představuje nejen přidanou hodnotu za peníze, ale je také znakem dlouhodobé udržitelnosti.

Každá přikrývka je tvořena kazetami ve tvaru kostky. Mají sofistikovanou strukturu a jsou propojeny přepážkou, což zabraňuje posouvání peří a brání vzniku studených spojů, čímž zajišťuje rovnoměrnou hřejivost po celou noc.

Jednou z našich hodnot je také přizpůsobitelnost vašim potřebám. Rozumíme, že pohodlí je subjektivní ai proto nabízíme naše produkty podle gramáže v různých stupních tvrdosti:

  • soft – skvělá volba pro lidi, kteří upřednostňují měkčí polštáře a spávají převážně na břiše, případně na zádech;
  • medium – zlatý střed a nejčastější volba, vhodná při spánku převážně na zádech a případně na boku;
  • firm – velmi vysoké a nadýchané polštáře, ideální pro všechny, kdo spí výhradně na boku.

Precizní řemeslné zpracování přikrývek a peřin Westieri je důležité i pro zdraví. Každý produkt je zvenčí ušit 100% hustě tkanou bavlnou. Ta kromě příjemného pocitu na dotek brání pronikání peří na povrch a je také hypoalergenní, tedy minimalizuje riziko vzniku roztočů.

Použitím našich luxusních přikrývek a polštářů tak vytváříte bezpečné a hygienické prostředí na spaní.

Osobní zkušenost nic nenahradí

Zažít luxus a pohodlí našich produktů můžete také na vlastní kůži.

Srdečně vás zveme k návštěvě našich showroomů: naši slovenskou prodejnu naleznete v obchodním domě Lightpark na Račianské 90 v Bratislavě, český showroom se nachází na Rohanském nábřeží 19 v Praze.

V obou si můžete vyzkoušet celý náš nabízený sortiment, tedy nejen polštáře a přikrývky, ale také postele na míru, luxusní matrace, či ložní prádlo. Rádi vás provedeme celým naším portfoliem.

Tým Westieri se těší na vaši návštěvu. Jsme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy a ukázat vám, jak do své ložnice vnést novou úroveň luxusu a pohodlí.