Inspirace v interiérovém designu ložnic v roce 2022 | Westieri.cz
Obrázok článku: Inspirace v interiérovém designu ložnic v roce 2022

Inspirace v interiérovém designu ložnic v roce 2022

Nový rok klepe na dveře a přináší s sebou několik inspirací v interiérovém designu ložnic pro rok 2022. Pokud se chystáte do velkého zařizování či rekonstrukce ložnice, připravili jsme pro Vás přehled nápadů, které jsou nadčasové. Potěšte své zdraví, ducha a zároveň zařiďte ložnici tak, aby byla stylová.

Příroda je nekonečnou studnicí možností

Nadčasovým trendem, který interiérovému designu ložnic kraluje již nejeden rok, jsou přírodní materiály. Jinak to nebude ani v roce 2022. Důvod je jednoduchý. Přírodní materiály jsou zdravé, trvanlivé a nadčasové.

Příroda je inspirací i pro Westieri. V naší nabídce naleznete matrace a postele vyrobené z přírodních udržitelných materiálů. Díky bavlně, hedvábí, koňské vlně či vlně z alpaky bude Váš spánek klidný. Luxusní matrace krásně vyniknou na postelích z masivu.

Útulná a pohodlná ložnice

Ze všech místností v domácnosti by měla být ložnice útočištěm, které vám poskytne dostatečný odpočinek a relax. Místo, kde vynikne váš individuální styl a kde si můžete spokojeně vydechnout. Trend, jehož důležitost nám ukázala i pandemie, nezapadne prachem ani v příštím roce. Základem je odpočinek, a tedy pohodlná postel a kvalitní matrace.

Ve Westieri vyrábíme každý kousek na míru. U nás si můžete zvolit rozměry postelí i matrací, materiál, tuhost matrace a typ postele s dostatečným úložným prostorem.

Inspirace v interiérovém designu ložnic

Retro je zpět

Prvky, které byly moderní kdysi, se opět vracejí do módy. Je to pravidelný koloběh, který se opakuje v každé sféře života. V roce 2022 ovládne vintage styl interiéry více než kdykoli předtím. Kus nábytku s nádechem minulého desetiletí či století symbolizuje respekt a lásku k historii.

Pokud byste chtěli pomocí retro kousků dodat ložnici šmrnc a vyzvednout smysl pro dokonalost, doporučujeme sáhnout např. po ozdobném čele Chesterfield Wingbed, které je součástí naší nabídky.

Minimalismus nade vše

Nejen na trhu s interiérovými doplňky sledujeme, že méně je více. Nábytek, který je multifunkční a zejména prospěšný pro naše zdraví, se stává neocenitelným. V ložnici to platí dvojnásob. Investici do kvalitní postele s dostatečným úložným prostorem nebo koupi luxusní přírodní matrace, která bude dostatečně odvětrávat vlhkost a přizpůsobí se venkovní teplotě, ocení i ti nejnáročnější.

Nebojte se být kreativní

Kreativitě se meze nekladou. V roce 2022 se otevřou možnosti těm, kteří se nebojí experimentovat. Oživte svou ložnici vzorovanými tapetami nebo zajímavým ložním prádlem. Dokonalým příkladem prádla s „velvet efektem“, které máte na výběr i ve Westieri, je látka Amsterdam nebo Amsterdam Claudio.

Inspirace v interiérovém designu ložnic

Naše slova potvrzuje i světoznámá firma Pantone, která každoročně představuje barvu roku. Pro rok 2022 se jí stal odstín Pantone Very Peri. Kombinace modré a růžové vyzdvihuje jinakost a kreativitu, a zároveň zvýrazňuje časté používání fialové v online světě. Podle slov týmu Pantone máme právě díky virtuálnímu světu, ve kterém trávíme více času než dosud, možnost poznávat a vytvářet nové barevné možnosti, což se odrazí také v interiérovém designu.

Trendy na míru

Ve Westieri neustále sledujeme nové inspirace a nápady a snažíme se jimi rozvíjet naše portfolio. Zdraví, pohodlí a spokojenost klientů však u nás budou vždy na prvním místě. Volíme individuální přístup a produkty vyrábíme na míru dle vašich představ.