Kde vyrábíme kvalitní slovenské matrace Westieri? | Westieri.cz
Obrázok článku: Kde vyrábíme kvalitní slovenské matrace Westieri? V Michalovcích!

Kde vyrábíme kvalitní slovenské matrace Westieri? V Michalovcích!

Věděli jste, že luxusní matrace Westieri, které pomáhají zdravě a pohodlně spát tisícům lidí v Česku i na Slovensku, vyrábíme na východě naší země? Přestože se vize společnosti zrodila v Anglii, dnes jde o 100% slovenskou značku.

Kvalitní matrace až z Yorkshiru

Prvotní jiskra, nápad nabídnout lidem neopakovatelný komfort a zdravý spánek, se zrodila v Anglii. Na našem trhu tehdy nebylo o luxusních matracích z přírodních materiálů ani zvěsti.

Rodák z Michalovců a jeden ze zakladatelů, Ľudomil Geci, vycítil potenciál a rozhodl se našincům ukázat, co to znamená opravdu zdravý a pohodlný spánek. Spolu s bratrem Patrikem založili firmu a začal se psát příběh kvalitních slovenských matrací, příběh Westieri.

Zpočátku byla v Anglii soustředěna i celá výroba. Slovenské know-how se zhmotňovalo ve městě Yorkshire, odkud putovalo ke klientům zpět až pod Tatry.

Přestože výroba probíhala za Lamanšským průlivem, bratři Geciovi se soustředili na budování povědomí o firmě především doma, na Slovensku. Westieri se brzy stalo pojmem v oblasti luxusních, 100% přírodních matrací.

Přesun výroby na Slovensko

Logickým krokem krokem byl přesun výroby na domácí trh. Šlo o poměrně velkou logistickou a byznysovou výzvu.

Všechno se událo v roce 2021.

Ve svém rodišti – v Michalovcích – bratři Geciovi otevřeli výrobní továrnu Westieri, čímž také pomohli zvýšit zaměstnanost v regionu. Došlo k jednoznačnému profilování společnosti jako 100% slovenské značky.

Přesun výroby z Yorkshiru do Michalovců měl samozřejmě i praktické benefity pro klienty. Zkrátily se totiž dodací lhůty, jelikož kvalitní matrace na míru už nemusely cestovat křížem přes celou Evropu.

Z michalovské fabriky k vám do ložnice dorazí již do několika týdnů od výroby. Vy si tak můžete zdravý a komfortní spánek dopřát mnohem dříve, než tomu bylo před rokem 2021.

Kromě kvalitních slovenských matrací vyrábíme v Michalovcích také naše postele na míru, jakož i další doplňky do ložnice – lavice a truhlice, ale také naše kvalitní péřové polštáře a peřiny.

Pokud si však chcete vyzkoušet nebeský komfort Westieri na vlastní kůži, nemusíte cestovat na východ Slovenska. Navštivte jeden z našich showroomů, rádi vás přivítáme v OD Lightparku na Račianské 9 v Bratislavě, v Michalovcích na ulici Sama Chalupku 2a, případně na Rohanském nábřeží 19 v Praze 8 – Karlíně.

Jsme Westieri – andělé strážní vašeho spánku.